Ranking depilatorów, czyli skuteczna depilacja dla każdego

Ranking depilatorów, czyli skuteczna depilacja dla każdego

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Łatwa i szybka depilacja pach - jak ją wykonać?

Czy depilacja pach może w dzisiejszych czasach sprawiać jeszcze jakieś problemy? Sądząc po wpadkach niektórych gwiazd - zdecydowanie tak. Największym problemem jest zdaje się to, że pachy najczęściej golimy, a po goleniu włoski odrastają tak szybko, że w zasadzie należałoby usuwać je codziennie by nie dopuścić do urodowych fault pass. Czy można jakoś zmniejszyć uciążliwość depilacji tej części ciała? Oczywiście, że tak. Oto wskazówki odnośnie tego, jak sprawić by depilacja pach nie groziła poważnymi wpadkami i stała się mniej uciążliwa w wykonaniu.

Jeśli golenie to codzienne

Wszyscy codziennie myjemy się (a przynajmniej powinniśmy), najczęściej korzystając z prysznica. Skoro tak, w codzienny rytuał mycia, możemy włączyć również golenie pach. Jest to o tyle łatwe, że nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy dbać o to, by na bieżąco mieć pod ręką nadającą się do tego maszynkę do golenia (odpowiednio ostrą, nie zużytą!) i trochę żelu. W ostateczności zamiast żelu można wykorzystać mydło, bądź też inny kosmetyk używany do mycia - one też nadadzą skórze odpowiedni poślizg.

Jeśli krem i wosk to regularnie

Jeżeli wybieramy depilację kremem lub woskiem pamiętajmy o tym, by wykonywać je na tyle regularnie, aby nie dopuścić do powstania poważnych odrostów. Wosk jest o tyle kłopotliwy, że aby depilacja się udała, włoski muszą osiągnąć pewną długość - przy takiej długości staną się niestety widoczne. Z tych dwóch propozycji depilacja pach kremem wydaje się lepszym rozwiązaniem. Będzie jeszcze lepiej jeśli wybierzemy krem opóźniający odrastanie włosków czyli np. oceniony w naszym rankingu Revitol Hair Removal - pod tym względem wydaje się być niezawodny. Niezależnie od kosmetyków do depilacji warto zawsze mieć pod ręką maszynkę do golenia - przyda się w kryzysowych sytuacjach tj. zawsze wtedy, gdy przed jakimś wyjściem okaże się, że z braku czasu nie możemy pozwolić sobie na usunięcie włosków kremem lub woskiem, a włoski wystające spod pachy grożą publiczną kompromitacją.

Trwała depilacja pach

Jeśli nie golenie, krem czy wosk to może trwała depilacja pach? To zdecydowanie najlepsza opcja dla wszystkich tych, którym zdarza się zapominać o depilacji bądź też dla osób, które uważają, że regularne depilowanie pach jest zbyt uciążliwe. Trwałą depilację pach można wykonać w salonach kosmetycznych lub też w domu z użyciem lasera do depilacji domowej. Najlepsze urządzenia tego typu są bardzo niezawodne. Kosztują stosunkowo niewiele (w porównaniu z depilacją gabinetową ceny urządzeń są wyjątkowo niskie) i można depilować nimi praktycznie całe ciało!

Zobacz ranking depilatorów, czyli skuteczna depilacja dla każdego