Ranking depilatorów, czyli skuteczna depilacja dla każdego

Ranking depilatorów, czyli skuteczna depilacja dla każdego

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jaki laser do depilacji domowej jest najlepszy?

Dobre, markowe urządzenia działają bardzo podobnie. Różnice w ocenie ich przydatności do depilacji domowej wynikają z indywidualnych preferencji użytkowników i rozwiązań konstrukcyjnych, które decydują o wygodzie użytkowania danego urządzenia, oraz o jego bezpieczeństwie i skuteczności.

Jeśli przeglądaliście stworzony przez nas ranking zauważyliście zapewne, że pierwsze miejsce zajął w nim depilator laserowy RIO, który uznaliśmy za najlepszy w swojej klasie. Nie ocenialiśmy wszystkich depilatorów laserowych dostępnych na rynku, bowiem naszym celem było zaproponowanie wam szerokiego spektrum urządzeń i kosmetyków, którymi można przeprowadzić depilację w domu. Poniższe informacje potraktujcie jako uzupełnienie rankingu.

Rodzaje laserów do depilacji domowej

Lasery do depilacji domowej możemy podzielić na trzy grupy. W pierwszej znajdą się urządzenia usuwające pojedyncze włoski, w drugiej lasery skanujące umożliwiające jednorazowe usunięcie nawet kilkudziesięciu włosków, w trzeciej lasery typu IPL czyli urządzenia, które emitują światło pulsacyjne. Te ostatnie należą do najbezpieczniejszych, najskuteczniejszych i najwygodniejszych w użytkowaniu.

Lasery usuwające pojedyncze włoski

Takich urządzeń znajdziemy niewiele. De facto dość trudno w ogóle jakieś odnaleźć. Jedyną satysfakcjonującą ofertę w tej grupie urządzeń jest w stanie przedstawić nam w zasadzie jedynie producent urządzeń marki RIO. Lasery te cieszą się sporą popularnością ze względu na niską cenę, ale depilacja z ich użyciem wymaga sporych nakładów pracy.

Skanujący laser do depilacji domowej

Wybór tych urządzeń jest znacznie większy. Marka RIO oferuje nam aż dwa urządzenia tego typu. Dość dobrą, choć znacznie droższą, alternatywą są też lasery domowe marek Philips i Remington.

Lasery IPL

Są najnowszymi i bardzo promowanymi urządzeniami. Oprócz marki RIO warte uwagi są wymienione wyżej Philips i Remington - z zastrzeżeniem, iż cena tych dwóch urządzeń jest nieadekwatna do ich skuteczności i wygody użytkowania.

W testach zdecydowanie najlepiej sprawdzają się lasery RIO. Cieszą się one sporą popularnością, a zdania użytkowników (użytkowniczek) na ich temat są niezmiennie pozytywne i to od lat.

Reasumując: jeśli chcesz kupić najlepszy laser do depilacji domowej rozważ zakup lasera RIO, a jeśli zależy ci na wygodzie zdecyduj się laser typu IPL.

Zobacz ranking depilatorów, czyli skuteczna depilacja dla każdego